On-line koncert pre deti z Materskej školy

18.11.2021

Dňa 18.11.2021 sme mali v ZSS "SVETLO" Olichov premiéru piesní: "O troch prasiatkach". Postavičky prasiatok Paško, Maško, Nepostraško a vlk "podnikateľ" v podaní našich klientov Ľubky, Karin, Katky a Ľuboša zaspievali nie len pre našich klientov a zamestnancov, ale aj pre našich špeciálnych hostí a najvďačnejších divákov. Tými boli deti Materskej školy v Obyciach. Sme radi, že sme uskutočnili náš prvý úspešný on-line koncert a tak si mohli deti vypočuť našich klientov naživo, v sprievode živej hudby a tiež im zaspievať a zarecitovať. Užili sme si skvelú náladu a v neľahkých časoch pandemických opatrení sme sa mohli navzájom potešiť. Ďakujeme Nitrianskemu samosprávnemu kraju, vďaka, ktorému sme mohli kúpiť látky a ušiť kostýmy, deťom a učiteľkám MŠ Obyce a predovšetkým našim klientom, ktorí nestrácajú chuť tvoriť a na sebe pracovať.